Szkolimy się!

Specjalnie dla Was, aby prowadzić warsztaty na jak najwyższym poziomie, przygotowywać wartościowe kursy i materiały dostępne on line, szkolimy się i wymieniamy doświadczenia z trenerami, szkoleniowcami i nauczycielami z całego świata.

Obecnie jesteśmy zaangażowani w:

1) Start Writing Fiction – prowadzony przez Open University (Wielka Brytania),
2) Blended learning essentials – prowadzony przez University of Leeds (Wielka Brytania),
3) BlendKit2017 – prowadzony przez University of Central Florida oraz American Association of State Colleges and Universities przy wsparciu Next Generation Learning Challenges (USA).

Własne doskonalenie, daje nam nie tylko możliwość poznania najnowszej wiedzy i trendów, związanych z tematami szkoleń, w których uczestniczymy. To także wyjątkowa okazja do poznania ludzi związanych z nauczaniem i szkoleniem, bez względu na długość czy szerokość geograficzną, na której działają. Daje to dodatkowe, pełniejsze spojrzenie na wykonywane wspólnie ćwiczenia i zadania. Stwarza także możliwość wymiany doświadczeń, z której bardzo chętnie korzystamy.

Wierzymy, że ciągłe doskonalenie się, jest kluczem do utrzymania wysokiej jakości i możliwości zaoferowania Wam, jak najlepszych warsztatów i szkoleń.