Partnerzy

Akademia Rozwoju MasterMind współpracuje i poleca korzystanie z oferty:

 

dobre relacjeDobre Relacje

Pracownia Rozwoju Osobistego „Dobre Relacje” powstała w 2009 roku w Bydgoszczy. Pomysł zrodził się z  pasji do wspierania rozwoju osobistego dzieci i dorosłych. Dobre Relacje pomagają rozwijać  umiejętności efektywnego uczenia się poprzez trening pamięci, wspierają w utrwalaniu pożądanych nawyków, prowadzących do skutecznego przyswajania wiedzy, mając na uwadze indywidualne potrzeby i style uczenia się. Dobre Relacje to także praca nad poprawą uwagi i koncentracji.

Dobre Relacje z powodzeniem wprowadza zajęcia dla dzieci „Nauka czytania bez stresowania”. Program nauki czytania został opracowany w ramach projektu Dobre Relacje i jest autorską metodą wprowadzającą dzieci w świat słowa pisanego.


krajnapalukikrajnapaluki.pl

Portal regionalny krajnapaluki.pl to nasz partner biznesowy, wspierający podejmowane i planowane w Akademii Rozwoju MasterMind inicjatywy. To między innymi dzięki współpracy z krajnapaluki.pl już wkrótce możliwym stanie się dokonywanie wygodnych i prostych płatności on-line za kursy, warsztaty i konsultacje MasterMind. Portal gwarantuje nam także pomoc techniczną, a osoby zaangażowane w jego powstanie pomagają nam w pozyskiwaniu środków na rozwój Akademii.


logo poroPałucki Ośrodek Rozwoju Oświaty

PORO to niepubliczna placówka kształcenia nauczycieli. Szereg ciekawych, innowacyjnych tematów oraz współpraca z doświadczonymi trenerami to główne źródła sukcesu ośrodka. Podobnie, jak inni partnerzy Pałucki Ośrodek Rozwoju Oświaty, w podstawy swojego działania ma wpisaną jakość. Misją placówki jest zapewnianie nie tylko wysokiej wartości merytorycznej szkoleń, ale także wzorowa obsługa placówek, z którymi współpracuje. Dzięki temu udaje się budować długotrwałe relacje, lepiej poznawać charakter placówek, w których prowadzi szkolenia, a wszystko to, by jeszcze skuteczniej działać w obszarze podnoszenia kwalifikacji nauczycieli.


spw_logo_r 200pxSzkoła Pamięci SPW

Istniejąca już od ponad 25 lat placówka, skupiająca trenerów pamięci, prowadzących zajęcia treningu pamięci i koncentracji uwagi metodą Wojakowskich. Uczestnicy treningów, prowadzonych metodą SPW mają na swoim koncie między innymi Światowe Rekordy Guinnessa. Szkoła jest merytorycznym współorganizatorem Polish Memory Championships, a także pomysłodawcą i organizatorem nagrodzonego na Międzynarodowych Targach Turystycznych, Treningu pamięci w Borach Tucholskich. Co roku dzieci i młodzież z całej Polski uczestniczy w prowadzonych pod szyldem SPW zajęciach poprawiających pamięć, kształtujących koncentrację uwagi, spostrzegawczość, kreatywność i logiczne myślenie. Szkoła prowadzi zarówno zajęcia stacjonarne, e-learningowie, jak i blended learningowe (mieszane).


spiro_logo_color

Stowarzyszenie Pomocy i Rozwoju OKNO

SPIRO skupia się przede wszystkim na działaniach, mających na celu pomoc osobom, które znalazły się na życiowym zakręcie. Członkowie stowarzyszenia realizują także szereg działań, związanych z szeroko pojętym rozwojem osobistym i edukacją. Stowarzyszenie Pomocy i Rozwoju OKNO to aktywna grupa ludzi, dla których los drugiego człowieka nie pozostaje obojętny, która pragnie nieść „kaganek oświaty”, zapewniajac wsparcie w procesie edukacji i samodoskonalenia.