O nas

Akademia Rozwoju MasterMind to przedsięwzięcie zainicjowane przez dwójkę ludzi, dzielących pasję do uczenia, pracy z ludźmi (zarówno tymi małymi, jak i dorosłymi), obdarzonych zmysłem obserwacji i chęcią dzielenia się wiedzą i umiejetnościami.

Oto oni 🙂

annaAnna Śpica

Magister filologii angielskiej i filologii polskiej z przygotowaniem pedagogicznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. W swojej pracy ceni przede wszystkim ciekawe, aktywizujące uczestników formy pracy. W pracy oświatowej zawsze angażowała uczniów w projekty, pokazujące, że nauka może być ciekawa i skuteczna, a także może stać się dobrą zabawą. Prywatnie uwielbia czytanie książek – prawie wszystkich gatunków. Ceni szczególnie twórczość pisarzy okresu miedzywojennego, jednak sentymentem darzy książki współczesnej poznańskiej pisarki, Małgorzaty Musierowicz. W Akademii Rozwoju MasterMind prowadzi przede wszystkim kreatywną naukę języka angielskiego oraz warsztaty kreatywnego pisania.

wojciech noweWojciech Elszyn

Magister filologii polskiej z przygotowaniem pedagogicznym. Od 2009 roku Autoryzowany Trener Szkoły Pamięci Wojakowskich. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy warsztatowej i szkoleniowej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, zarówno w środowisku edukacyjnym, jak i biznesowym. Zwraca szczególną uwagę na praktyczne aspekty prowadzonych przez siebie projektów. Pisze zdecydowanie więcej, niż chce pokazać światu. Zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że pisanie nie może istnieć bez czytania. Prywatnie lubi oddawać się zajęciom kreatywnym – poza pisaniem – tworzeniu filmów, doskonaleniu gry na 90-letnim „Sommerfeldzie”. W Akademii Rozwoju MasterMind zaangażowany jest w przygotowania do matury z języka polskiego, warsztaty kreatywnego pisania, trening pamięci, warsztaty filmowe i blogopisanie.