Oświata

logo poroPałucki Ośrodek Rozwoju Oświaty to placówka powołana w celu świadczenia profesjonalnych usług szkoleniowych w zakresie doskonalenia pracowników oświaty. Nasz Ośrodek tworzą ludzie, dla których nauczanie, szkolenia i coachingi są nie tylko zawodem, który wykonują od wielu lat, ale przede wszystkim pasją. Cenimy sobie współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą i tylko z takimi trenerami współpracujemy. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że organizowane przez nasz Ośrodek szkolenia spełnią Wasze oczekiwania, zapewnią uzyskanie niezbędnej wiedzy, umiejętności i kompetencji.

W ofercie, którą przygotowaliśmy dla wszelkiego typu szkół, a także innych jednostek objętych Ustawą o systemie oświaty oraz zatrudniających pracowników na podstawie Karty Nauczyciela znajdziecie Państwo szereg rozwiązań, które zrealizujemy w Waszej placówce. Mając jednak na uwadze to, że potrzeby szkoleniowe każdego z naszych Partnerów mogą być inne, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Ośrodkiem. Przygotujemy ofertę indywidualnie dopasowaną do Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, przygotowaną wspólnie przez Akademię Rozwoju MasterMind oraz Pałucki Ośrodek Rozwoju Oświaty, dostępną TUTAJ.