Creative Writing od MasterMind na konferencji DigitalWorkshops 2016

W dniach 19-21 października 2016 roku zaplanowano w Bydgoszczy wielkie święto grafików, designerów, entuzjastów i praktyków sztuk wizualnych, twórców gier oraz speców i adeptów marketingu i reklamy.
Wszyscy oni znajdą dla siebie ciekawe wydarzenia w ramach konferencji DigitalWorkshops 2016 [The Great Journey].

Prelekcje, panele dyskusyjne, portfolio review oraz warsztaty odbędą się w budynkach Wyższej Szkoły Bankowej, która zaangażowała się we współorganizację konferencji.

Podczas DigitalWorkshops 2016 [The Great Journey] będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach, prowadzonych przez współzałożyciela Akademii Rozwoju MasterMind – Wojciecha Elszyna. O literackim kreowaniu światów, czyli jak tworzyć, by odbiorca podążał za tobą to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby się dowiedzieć i wypróbować w praktyce, co pisarz może zrobić z tekstem, by osiągnąć zamierzony efekt u czytelnika.

Będą przykłady, będą analizy, będą własne próby tworzenia.

Szczegóły uczestnictwa w konferencji znajdziecie na facebooku oraz na stronie internetowej wydarzenia – www.digitalworkshops.pl.

Do zobaczenia na DigitalWorkshops 2016 [The Great Journey]!