Platforma e-learningowa MasterMind

Jest nam niezmiernie miło przekazać informację, że uruchomiliśmy w pełni platformę e-learningową MasterMind. System ten funkcjonował już od jakiegoś czasu, wykorzystywany między innymi do prowadzenia  przez nas szkoleń dla nauczycieli. Dziś udostępniliśmy na nim kursy pisarskie dla osób, które wypełniły publikowaną przez nas jakiś czas temu ankietę.

Już w najbliższym czasie platforma będzie dostępna dla szerszego grona odbiorców, a każdy Internauta zainteresowany oferowanymi przez nas kursami i warsztatami będzie mógł znaleźć tam dla siebie ciekawe materiały, wspomagające rozwój.

Platformę, opartą na systemie moodle, przygotowaliśmy dla Was niemal w 100% samodzielnie. Patrząc na ilość włożonej pracy, czasu, a nierządko nerwów, wierzymy, że wybaczycie nam tę małą samochwałkę, a gdy tylko udostępnimy na niej materiały dla szerszego grona odbiorców, z chęcią z nich skorzystacie.

Szczegółowe informacje na temat platformy znajdziecie we wcześniejszych postach w dziale Aktualności oraz na naszej stronie FB.

Projekt bez tytułu