Język angielski

Krótsze dni i deszczowo-jesienna aura za oknem przypominają o konieczności powrotu do szkolnej rzeczywistości oraz zakończonym sezonie urlopowym. Po zasłużonym relaksie, czas pomyśleć o doskonaleniu umiejętności i wzbogacaniu kompetencji, o których wielu zapomniało w czasie wakacyjnego wypoczynku.

Akademia Rozwoju MasterMind, stawiając sobie za cel wzbogacanie wiedzy i doskonalenie talentów, pragnie zaprosić na zajęcia językowe, które z szarą rzeczywistością i przykrą koniecznością porzucenia wakacyjnego nastroju nie mają nic wspólnego.

Nauka języka angielskiego w Akademii MasterMind prowadzona jest metodami konwencjonalnymi i niekonwencjonalnymi. Zdając sobie zprawę ze znaczenia aktywności uczących się osób w efektywnym przyswajaniu wiedzy, priorytetem dla lektorów Akademii MasterMind jest mobilizacja kursantów do czynnego udziału w zajęciach. Każdy uczestnik ma możliwość kształtować oraz doskonalić umiejętności w następujących obszarach językowych: mówienie, rozumienie tekstów czytanych i słuchanych oraz tworzenie wypowiedzi pisemnych.

Zajęcia indywidualne, dostosowane pod względem wieku i poziomu znajomości języka to najważniejszy czynnik ułatwiający osiągnięcie przez kursantów adekwatnej biegłości językowej.

 

Zajęcia języka angielskiego przeznaczone są dla:

1. dzieci 7 – 9 lat
2. dzieci 10 – 12 lat
3. młodzież gimnazjalna
4. licealiści  i dorośli
5. seniorzy

Istnieje także możliwość prowadzenia zajęć grupowych, w przypadku zainteresowania kilku osób na podobnym poziomie znajomości języka.

Młodzież oraz osoby dorosłe (18+) zachęcamy do rozwiązania testu, którego wynik umożliwi poznanie swojego poziomu biegłości językowej zgodnej z CEFR (jęz. ang.: Common European Framework of Reference for Languages). Test zostanie udostępniony uczestnikom na spotknaniu organizacyjnym.

Opis umiejętności charakterystycznych dla danego poziomu biegłości językowej znajdziesz TUTAJ.

Czas trwania zajęć: ilość godzin ustalana indywidualnie (zajęcia od września/października do maja/czerwca)

Cennik zajęć ustalany indywidualnie, w zależności od ilości godzin i zakresu zajęć. O szczegóły zapytaj lektora.

Zapisy na kurs bezpośrednio u lektora – 537 820 330

Termin i miejsce prowadzenia zajęć:

W roku 2018/2019 prowadzimy już tylko zajęcia indywidualne. By poznać szczegóły skontaktuj się z nami.

Kursy prowadzi magister filologii angielskiej, nauczyciel języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w pracy metodami aktywnymi ze wszystkimi grupami wiekowymi, posługująca się językiem angielskim w codziennych kontaktach zawodowych z klientami z całego świata – Anna Śpica.