7 faktów o nauce języka angielskiego w Akademii Rozwoju MasterMind

united-kingdom-1332946_1280Oto lista powodów, dla których warto wybrać naukę języka angielskiego w Akademii Rozwoju MasterMind.

Fakt 1. Zajęcia prowadzone przez profesjonalistów

Osoby, prowadzące naukę języka w Akademii Rozwoju MasterMind to przede wszystkim praktycy. Lektor posiada wykształcenie wyższe (magister filologii angielskiej) wraz z przygotowaniem pedagogicznym, zdobyte na państwowej uczelni. Posiada też bogate doświadczenie w nauce języka angielskiego (w szkołach publicznych i prywatnych) oraz, w ramach obowiązków zawodowych, praktykę w codziennej komunikacji z ludźmi z całego świata.

Fakt 2. Optymalna ilość uczestników w grupach

Ograniczenie liczebności grup (do 10 osób) umożliwia czynny udział wszystkich kursantów w zajęciach oraz daje lektorowi możliwość rozpoznania indywidualnych potrzeb uczestników, co przekłada się na osiągnięcia językowe uczących się osób.

Fakt 3. Dosoknalenie umiejętności we wszystkich obszarach językowych

Nauka języka angielskiego w MasterMind to nie tylko poznawanie słownictwa i gramatyki charakterystycznej dla krajów obszaru języka angielskiego, to również okazja do pokonywania barier językowych i podejmowania prób werbalnego komunikowania się w obcym języku oraz kształtowania umiejętności rozumienia przekazu pisemnego.

Fakt 4. Klarowna i przejrzysta umowa

Nie raz słyszy się o tym, że ktoś został „nabity w butelkę” przez nieuczciwego usługodawcę. Podejmując współpracę z MasterMind, nie musisz się tego obawiać. Bardzo ważne jest dla nas, by nasi klienci czuli, że współpracują z rzetelnym partnerem. Każdy, kto podejmuje się uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez Akademię Rozwoju MasterMind, podpisuje czytelną umowę, określającą warunki prowadzenia zajęć oraz prawa i obowiązki stron, unikając sformułowań zapisanych „drobym druczkiem”, wprowadzających klienta w błąd.

Wzór umowy znajdziesz TUTAJ.

Fakt 5. Bezpłatne podręczniki do nauki języka angielskiego w MasterMind

Zapisując się na naukę języka angielskiego w MasterMind wystarczy zaopatrzyć się w zeszyt i przybory do pisania/rysowania. Podręcznik wydany przez wydawnictwo z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu zasobów do nauki języka angielskiego, karty pracy oraz inne pomoce przygotowywane przez lektorów dostępne są dla uczestników zajęć bezpłatnie.

Fakt 6. Zajęcia językowe MasterMind upoważniają do zniżek na inne zajęcia

MasterMind docenia zaufanie, którym nas obdarzacie. Zapisując się na zajęcia językowe, otrzymujesz upust na inne zajęcia w ramach działalności MasterMind.

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

Fakt 7. Nauka języka z MasterMind to dobra zabawa

Jeśli ktoś myśli, że nauka języka jest nudnym i żmudnym zajęciem, jest w dużym błędzie. W MasterMind kładziemy duży nacisk na to, by zajęcia (zwłaszcza te, adresowane do młodych uczestników) były realizowane w sposób ciekawy i aktywny. Do osiągnięcia tego celu wykorzystujemy aktywizujące metody pracy takie jak: metoda projektu, lapbooki, brainstorming czy mapy myśli. Dzięki temu nauka przypomina dobrą zabawę z ciekawymi zadaniami i wyzwaniami językowymi. Wszystko w myśl zasady docere et delectare – uczyć i bawić.

A jaki Ty masz powód, by rozpocząć naukę języka angielskiego w MasterMind?